İş yeri sahibinden örnek davranış

İlçemizde züccaciye dükkanı bulunan ve korona virüsü nedeniyle satışlarında ciddi bir düşüş meydana gelen esnafa, iş yeri sahibi yaptığı örnek davranışla destek oldu. Çin’de başlayıp tüm dünyaya yayılan ve ülkemizde de yüzlerce kişinin hayatını kaybetmesine neden olan Korona Virüsü’ün yol açtığı ekomik sebeblerden dolayı zor günler geçiren esnafa, iş yeri sabinden örnek davranış ilçede takdirle […]

 İş yeri sahibinden örnek davranış

03.04.2020 - 16:19

Güncelleme : 03.04.2020 - 16:20
759 views
İlçemizde züccaciye dükkanı bulunan ve korona virüsü nedeniyle satışlarında ciddi bir düşüş meydana gelen esnafa, iş yeri sahibi yaptığı örnek davranışla destek oldu.
Çin’de başlayıp tüm dünyaya yayılan ve ülkemizde de yüzlerce kişinin hayatını kaybetmesine neden olan Korona Virüsü’ün yol açtığı ekomik sebeblerden dolayı zor günler geçiren esnafa, iş yeri sabinden örnek davranış ilçede takdirle karşılandı.
Kaman’da  züccaciye dükkanı bulunan ve korona virüsü nedeniyle satışlarında ciddi bir düşüş meydana gelen esnafa, iş yeri sahibi yaptığı örnek davranışla destek oldu.
Kaman ilçesinde züccaciye dükkanı bulunan Atilla Karaboğaz, eski bir esnaf olan iş yeri sahibi Mehmet Demir’in işlerinin nasıl olduğunu sorduğunu ve ardından da sıkıntılı süreç geçene kadar dükkan kirasının yarısını almayacağını söyleyerek kendisine destekte bulunduğunu dile getirdi.
İş yeri sahibinin bu teklifi üzerine şaşırdığını söyleyen Karaboğaz ” Korona virüsü ile birlikte işlerimizde düşüş oldu. Bu düşüş üzerine iş yeri sahibimin teklifi beni mutlu etti. En azından bizleri düşündüğü için iş yeri sahibimize teşekkür ederim.” diyerek bu durumun diğer iş yeri sahiplerine de yansımasını temenni ettiğini belirtti.
Daha önce bu iş yerinde esnaflık yaptığını belirten Mehmet Demir ” Şuan tarımla uğraşıyorum. Daha önce de bu iş yerinde oto galeri işi yapıyordum. Kiracımız gayet iyi bir insan. Ülkemizin içinde bulunduğu olumsuz tablo üzerine böyle bir karar aldım. Amacım reklam değil diğer iş yeri sahiplerine bu süreçte kiracılarına destek olmaları için örnek olmak istedim. Korona virüsü devam ettiği sürece bir ay veya iki ay bu şekilde destek olmaya devam edeceğim.” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın