KOÇ YİĞİTLER

Ülkemiz ateş çemberinin içindedir. Bu yaşanılan,yıllardır hayalleri;vatan toprağında gözü olan akbabaların,her dönemde fırsat kollayan yedi düvelin,hain planlarını,tozlu raftan indirilişidir. Sayın Türkmen Beyimizin ifade ettiği gibi “Beka sorunumuz vardır” Siyaset, okey masasında üç beş tane densizin,kendilerine göre gidişatı yorumlaması değildir.Devlet yönetmek ciddi iştir.Ya kaybedersiniz yada kazanırsınız.Çok şükür ki hep kazanan taraf olmak,gurur verici.Biz hiç bir zaman […]

 KOÇ YİĞİTLER

08.03.2020 - 8:50

Güncelleme : 08.03.2020 - 11:32
358 views

Ülkemiz ateş çemberinin içindedir.

Bu yaşanılan,yıllardır hayalleri;vatan toprağında gözü olan akbabaların,her dönemde fırsat kollayan yedi düvelin,hain planlarını,tozlu raftan indirilişidir.

Sayın Türkmen Beyimizin ifade ettiği gibi “Beka sorunumuz vardır”

Siyaset, okey masasında üç beş tane densizin,kendilerine göre gidişatı yorumlaması değildir.Devlet yönetmek ciddi iştir.Ya kaybedersiniz yada kazanırsınız.Çok şükür ki hep kazanan taraf olmak,gurur verici.Biz hiç bir zaman savaş isteyen bir millet olmadık,istenirse de en güzel şekilde sanatımızı icraa ederiz.

Ne diyor,Nene Hatun “Türk çocugu öksüz kalır,yurtsuz kalmaz”

Ne diyor,rahmetli koca Reis Muhsin Yazıcıoğlu “Kan dökmeyi seven bir millet değiliz,ancak söz konusu vatan ise;dünyanın şah damarını keseriz”

Tarih tekerrür etmektedir.Bedelini en ağır şekilde ödüyoruz.Fidanlarımız devriliyor,ocaklarımız sönüyor.

Bir sizin için sadece sayı olabilir. ” BİR ŞEHİT DEMEK” yıkılan umutlar,sönen ocaklar,yarım kalmış sevda,boynu bükük kalmış anneler,babaler,eşler,sevgililer,amcalar,dayılardır.

Bizden,helallik isteniyor,Şehidimize Hakkınızı Helal ediyor musunuz ? deniyor ya anadan,babadan,yardan,evlattan vazgeçip bizim için canını ortaya koyana,biz neden helal edelim,asıl onlar bize haklarını helal etsinler.

İnancımıza göre şehitlik kutsal bir makamdır “Bakara suresi : Allah yolunda öldürülenler için “ölüler” demeyin. Hayır, onlar diridirler, fakat siz bilemezsiniz” bu imanla ellerini kınayalayıp,koç gibi yiğitlerimizi Peygamber ocağına gönderiyoruz.

Az önce bir video izledim.Kahraman şehrimizde,Şehidin annesi,oğlunun silah arkadaşlarına “ağlaman guzum,bak ben ağlamıyorum” diyordu.Gözlerimiz doldu ne büyük bir ırkız,nasıl necip bir milletiz.

Denizlispor Futbolcusu Mustafa Yumlu,

“İdlibe gitmek istiyorum belki beni almazlar acemiyim,diye.Ama askerlerimizin o çamurlu botlarını temizlerim…” Diyor.

Hadi sıkıysa al vatanın çakıl taşını.

Çocuk AY-YILDIZI eline almış, “Gün Doğdu marşını avazı çıktığı kadar haykırıyor” Ne müthiş bir şuur.

Ağaç yaş iken eğilir,bir çocuğu nasıl yetiştirirseniz o şekilde geleceğine yön verir.

Rica ediyorum MİLLİ RUH AŞILAYIN,BOL BOL TARİH KİTAPLARI OKUTUN.

Bu ülkeyi sen mi ? kurtaracaksın gibi fikirlerinizi kendinize saklayın.

Bir ağaçtan bir milyon kibrit çıkar,bir kibrit bir milyon ağacı yakar.

SARIŞIN KURT,BU ÜLKEYİ ALTI FİKİR ARKADAŞIYLA BİRLİKTE KURTARDI..

Bilinçlendirin.

Ve unutmayın ki,biz bu canım vatan topraklarında olduğumuz sürece gözler üzerimiz de olacaktır.

Reçete açıktır;

Ey Türk istikbalinin evladı! İşte, bu ahval ve şerait içinde dahi vazifen, Türk İstiklâl ve Cumhuriyeti’ni kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

“ULULARIN DUASI ÜZERİNİZE OLSUN”

ASLI ŞAFAK

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın